Vi har været så heldige, at en masse udstillere har sponseret deres aktuelle produkter til BYGGERI’14 facebook konkurrence. Vinderne er nu fundet og har du vundet kan du afhente din præmie på udstillernes stand. For at modtage præmien, SKAL du møde op på messen.

 Læs mere om præmierne her : www.facebook.com/byggerimessen  

Otto Schachner -100stk.1st touch arbejdshandsker til smartphone

Præmien kan afhentes på Stand A-2349

  1. Flemming Langkjær-Schuldt
  2. Susanne Fløjgaard
  3. Casper Frohn Sejbjerg
  4. Lasse Birkegaard Jensen
  5. Michael Vilhelmsen
  6. Thomas Blankschøn
  7. Thomas Hansen
  8. Jonas Aagaard Christiansen
  9. John Winther Thygesen
  10. Møller Jørgensen
  11. Isabella Søgaard
  12. Brian Boysen
  13. Marianne Maarup Nathansen
  14. Frank Lindgren
  15. Anette Madsen
  16. Kristian Guldbæk Hansen
  17. Alexandra Digulescu
  18. Steinar Eliassen
  19. Benjamin Julius Hoffmann
  20. Daniel Sundstrup Larsen
  21. Andreas Timpert
  22. Helge Moe Wold
  23. Christian Hestbæk
  24. Tobias Munk
  25. Michael Toft
  26. Ulrik Ilsøe Nielsen
  27. Maria Heltborg
  28. Henrik Auf Saszner
  29. Jane Nielsen
  30. Thomas Van Der Wehle-Jensen
  31. Dorthe Holm Larsen
  32. Søren Olsen
  33. Jesper Nielsen
  34. Ann-Britt Bengtson
  35. Tove Wennervaldt
  36. Åse Langholm
  37. Kåre Karlsson
  38. Brian Luthman
  39. Thomas Vibeto
  40. Peter J Weinestad
  41. Søren Christian Madsen
  42. Kjeld Christensen
  43. Søren Udengaard Toft
  44. Jetmir Jasari
  45. Sanela Andrasevic
  46. Lasse Hinke
  47. Gitte Refsgård Lund
  48. Brian Rasmussen
  49. Brian Nørgaard Bonnichsen
  50. Dennis Sloth Bertel
  51. Ida Kerstine Sørensen
  52. Elias Poulsen
  53. Kristian Bentzen
  54. Martin Barsballe
  55. Torben Vincent Raun
  56. Marie Westen
  57. Arne Hansen
  58. Anders Fraser
  59. Frank Nielsen
  60. Jonas Skovby Pedersen
  61. Brian Gaffeltrucker
  62. Lars Olesen
  63. Lone Lisa Christensen
  64. Kenneth Lauritzen
  65. Esben Fonnesbek Skals
  66. Rudi Senf
  67. Jette Høyer Immerkær Senf
  68. Carina Bahr
  69. Mette Mai Diget
  70. Birgit Lorenzen
  71. Per Jensen
  72. Settar M Sadany
  73. Ole Hansen
  74. Britta Bjerrum
  75. Thomas Schou
  76. Johnny Andersen
  77. Hans Ladegaard Morrison
  78. Benny Hansen
  79. Lasse Grubert
  80. Bjarne Kristiansen
  81. Besima Lisica Mehmedovic
  82. Johan Bank
  83. Vigfús Halldórsson
  84. Arne Mosegaard
  85. Lene Heltborg
  86. Egon Jespersen
  87. Morten Fasmer
  88. Niels Erik Nielsen
  89. Charlotte Bjørn Bjørnsholt
  90. Ellen Pedersen
  91. Elisabeth Heimdal Wærsted
  92. Bo Pedersen
  93. Bruno Mørch
  94. Marinus Thordal-Christensen
  95. Michael Ørum Larsen
  96. Daniel Hartmann
  97. Casper Kaldal Rasmussen
  98. Flemming Wested Larsen
  99. Brian Lynge Rasmussen
  100. Emil Kamp Christensen

SNA EUROPE – bahco håndsave – Præmien kan afhentes på A-2044

  1. Svanur Þór Brandsson
  2. Lille Klaus Andersen
  3. Stehfan Larsen
  4. Dagny Jensen
  5. Nanna Louise Petersen
  6. Tove Gammelby Jensen
  7. Nikolaj Bøgedal
  8. Johannes Brødsgaard
  9. Flemming Nielsen
  10. Krister Gustavsson
  11. Anne-Birgit Fischer
  12. Henrik Hommel

Snickers arbejdshandsker – Præmien kan afhentes på Stand A-1937

  1. Mette Mini’Grill Nielsen
  2. Niels Christensen
  3. Thomas Sørensen
  4. John Jensen
  5. Heidi Christensen
  6. Jonas Kristensen
  7. Betina Jøns-Holm Marcussen
  8. Michael Soelmark
  9. Hanne Budbringer Bekhøj
  10. Anne Andersen
     

Soroto maskiner – Røreværk med kraftig 1300W motor med 3  piskeris -Præmien kan afhentes på Stand D-5700

  1. Kenneth Lehrmann Gustavsen
  2. Helle Tranberg

Svalk Dækkappe – Præmien kan afhentes på Stand A-0134

  1. Jim Klein

Mascot – Frankfurt pilotjakke – Præmien kan afhentes på Stand A-2346

  1. Bjarke Poulsen
  2. Henrik Klavsen
  3. Kjeld Christensen
  4. Nilfisk – Støv vådsuger ATTIX 30-2M XC- Præmien kan afhentes på Stand D-6005<
  5. Morten Lundorff

DeWalt – AKKU-sømpistol DCN690M2  – Præmien kan afhentes på Stand A-0632

  1. Lasse Birkegaard Jensen

Ejendals – Jalas Exalter2 Sikkerhedsko – Præmien kan afhentes på stand E-7211

  1. Carsten Trøigaard Jensen

SurfaProducts Danmark – 6 flasker Surfa Shield – Præmien kan afhentes på Stand D-6609

  1. Daniel Troelsen

Feiber distribution – Carhartt Arbejdstøj – Præmien kan afhentes på Stand E-7227

  1. Gitte Jensen

 WOOD STEP – POLAR TOPKARM & POLAR STEP – Præmien kan afhentes på Stand A-2355

Anders Peter Dupont